На початку цього року YouTube відсвяткував 17-й день народження. З цієї нагоди серед користувачів по всьому світу провели опитування, щоб дізнатися, як покращити дизайн та можливості сервісу. На основі коментарів і створено оновлення, яке зробить процес перегляду відео зручнішим.

Колір став ключовою темою на етапі розробки. У компанії хотіли додати яскравості застосунку, але при цьому не відвертати користувачів від перегляду рекомендованих відео або пошуку нового контенту. Так з’явився новий фоновий режим. Він використовує динамічну обробку кольорів, завдяки якій фон застосунку адаптується до відео. У компанії кажуть, що це дозволяє глядачам зануритися безпосередньо в контент.

 

YouTube

Ця функція доступна на вебсторінках та у мобільному YouTube, якщо обрати темну тему. Нову кольорову обробку отримали й плейлисти. А окрім цього, вони показуватимуть більше деталей, щоб глядачі могли легко перейти відразу до потрібного.

 

YouTube

На YouTube користувачі, перш за все, переглядають улюблений контент. Тому розробники додали поліпшення, щоб повернути фокус на відеоплеєр. Сторінка перегляду стає легшою для очей. Посилання на YouTube в описах відео замінять на кнопки, а часті дії, такі як «Вподобати»‎, «Поділитися»‎ та «Завантажити»‎, тепер відформатовані таким чином, щоб менше відвертати увагу. Кнопка «Підписатися»‎ також зазнає змін: вона стала помітнішою через нову форму та високу контрастність. Хоч вона більше не червона, її легше знайти – вона знаходиться одразу під відео, біля назви каналу.

 

YouTube

Крім того, на YouTube запускають функції масштабування і точного пошуку. За допомогою функції zoom можна збільшувати та зменшувати масштаб відео на телефонах з iOS або Android. Коли ви відпускаєте кнопку, відео залишається збільшеним.