Gartner представила звіт «Магічний квадрант (Magic Quadrant) у сфері основних систем зберігання даних за 2022 рік», згідно з яким Huawei сьомий рік поспіль є лідером ринку завдяки рішенню OceanStor Storage. Компанія відзначена за двома основними критеріями: здатність реалізації і повнота бачення.

 

Huawei

Можливості Huawei OceanStor Dorado All-Flash Storage:

  • Мультихмарна екосистема: Huawei допомагає прискорити хмарні рішення завдяки швидкому мультихмарному розгортанню і стабільній роботі за допомогою зв’язку з основними платформами управління сховищами (зокрема, Kubernetes, OpenShift, Rancher і DaoCloud), а також завдяки застосуванню окремих технологій зберігання та обчислень, механізмів прискорення даних
  • Захист даних: рішення Huawei для захисту від програм-вимагачів працює на основі основного і резервного сховищ. Воно виявляє шкідливі програми, шифрує сховище, забезпечує фізичну ізоляцію («повітряний проміжок»), робить безпечний знімок і підтримує WORM для надійного захисту від програм-вимагачів, а також безперервності роботи та безпеки бізнесу.
  • Клієнтський досвід: продукти обслуговуються у світових центрах, що робить рішення Huawei ідеальним вибором для різних галузей (зокрема, для фінансової, телекомунікаційної та інших галузей) у країнах Латинської Америки, Європи, Африки, Середнього Сходу та Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Рішення Huawei OceanStor Dorado All-Flash Storage широко застосовується в основних галузях промисловості:

  • єдині у галузі активні інтегровані рішення SAN і NAS
  • повністю сітчаста архітектура SmartMatrix, що забезпечує безперервне обслуговування 24/7
  • міжкластерна глобальна масштабна файлова система і провідна у галузі архітектура спільної роботи контролера диска FlashLink, що забезпечує чудову продуктивність SAN і NAS
  • преміальні функції, зокрема квота, QoS і захист від програм-вимагачів для забезпечення ефективності і надійності даних у середовищах з декількома завантаженнями.

Варто зазначити, Gartner не надає перевагу жодному постачальнику, продукту або послузі, про які йдеться в публікаціях щодо дослідження, а також не надає користувачам рекомендацій для вибору постачальників з найвищим рейтингом і маркуванням.